Číma odpady s.r.o. Auto s hydraulickou rukou

Auto s hydraulickou rukou

Hydraulická ruka Liberec
Hydraulická ruka Liberec

Auto s hydraulickou rukou

DETAIL
1 / 1

Auto s hydraulickou rukou - hydraulický jeřáb HYVA CRANE HB 100 E2 CE

Hydraulický jeřáb HYVA (u veřejnosti je známější termín hydraulická ruka) je jeřáb nesený na nákladním vozidle za kabinou řidiče. Hydraulická ruka spojuje výhody dvou systémů: výkonné nakládání zboží, nakládání palet a jejich dopravu na místo vykládky a vyložení zboží na určené místo.

Hydraulická ruka splňuje všechny požadavky na moderní zařízení pro bezpečnou a rychlou manipulaci s břemeny, paletami apod.

Přeprava palet se zámkovou dlažbou pro Liberec a okolí

Naše hydraulická ruka pro Liberec a okolí je vybavena paletovým závěsem tzv. paletizačními vidlemi. S vidlemi je možno manipulovat do délky 1 200 mm v ose palety. Další výbava hydraulické ruky jsou vázací popruhy a řetězy.

Pro bezproblémovou práci s hydraulickou rukou potřebujeme: příjezd v šířce minimálně 3,62 m, příčný sklon terénu max. 4 %, vzdálenost od elektrického vedení (vzhledem k poloze jeřábu) max. 5 m a prostor pro bezpečné vyložení nákladu.

Kapacita automobilu, který je vybaven hydraulickou rukou, je 6 palet nebo je k dispozici ložná plocha 2,45 x 3,80 m. Nosnost vozidla vybaveného hydraulickou rukou je 8 tun.

Přehledná tabulka pro hmotnost nákladu s vlivem na vzdálenost od osy vozidla:

Vozidlo vybavené hydraulickou rukou si samo hlídá nejvyšší povolenou hmotnost břemene ve vztahu k vzdálenosti.

Přeprava stavebního materiálu nákladním vozidlem s hydraulickou ruku pro Liberec a okolí

Hydraulická ruka (někdy také hydraulický jeřáb nebo nakládací jeřáb) je dodatečná výbava pro nákladní automobil. Usnadňuje manipulaci při nakládce a vykládce zboží v nákladní autodopravě. Při manipulaci nejsou potřeba žádné kladky, navijáky nebo lana, což je běžná výbava jeřábu. Hydraulická ruka se bez nich obejde. Řidič může naložit a vyložit materiál bez potřeby mít další obslužné stroje.

Pohyb hydraulické ruky umožňuje soustava hydraulických válců naplněných hydraulickou kapalinou. Tu pohání hydraulické čerpadlo napojené na dodatečný vývod z převodovky nákladního vozidla nákladního automobilu.

Hydraulická ruka je určená výhradně pro naložení a vyložení nákladního automobilu, na který je namontována. Hydraulická ruka rozhodně neslouží k přemísťování materiálu po ploše mimo vozidlo.

Standardně je hydraulická ruka na nákladním vozidle umístěná mezi kabinou řidiče a nástavbou (valník, sklápěčka, nosič kontejnerů).

Hydraulická ruka nachází skvělé uplatnění při dopravě stavebních materiálů. Hydraulická ruka je schopna manipulovat s paletami, stavebními buňkami, poslouží k přistavení kontejneru a také k snadné manipulaci se stavebním materiálem.

Nákladní auto s hydraulickou rukou pro Liberec a okolí umožňuje:

  • naložení a vyložení paletového zboží - například stavebního materiálu - přepravíme naráz až 6 palet
  • naložení a vyložení stavebních buněk, kontejnerů pro stavební suť nebo komunální odpad
  • naložení, vyložení a převoz lešení, bednění, cihel, zámkové dlažby nebo panelů

Objednejte si nákladní vozidlo vybavené hydraulickou rukou pro nakládku a vykládku stavebního materiálu nebo převoz lešení ještě dnes. Volejte linku 603 503 967, nebo si objednejte přepravu pomocí našeho objednávkového systému - pod tímto článkem. Pokud sháníte nákladní autodopravu, protože potřebujete přepravit netypický materiál a nevíte, zda jsme ti praví, zavolejte nám, nebo napište, rádi Vám poradíme a pomůžeme.

Číma odpady s.r.o.
Londýnská 10/99
460 01 Liberec XI-Růžodol I

Telefon:(+420) 482 710 089
Mobil:(+420) 603 503 967
Fax:(+420) 482 712 394
E-mail:info@cimaliberec.cz

Číma odpady © All rights reserved

LIKVIDACE ODPADU
603 503 967

RYCHLE
EKOLOGICKY
PROFESIONÁLNĚ