Číma odpady s.r.o. Kontejnery

Kontejnery

13 m³ kontejner - domovní odpad
13 m³ kontejner - domovní odpad

Velkoobjemový kontejner o objemu 13 m3 . Vhodný pro shromažďování odpadů kategorie "ostatní", především komunálního a domovního odpadu. Kontejner je vybaven dvoukřídlými vraty. ROZMĚRY KONTEJNERU 400x200x170 cm

DETAIL
3 m³ kontejner - čistá stavební suť
3 m³ kontejner - čistá stavební suť

Kontejner o objemu 3 m³ rozměry 3,6x2x0,45ms max. celkovou nosností 3,5 tuny. Tento kontejner je vhodný na čistou stavební suť, pro snadnou nakládku má otvírací vrata.

DETAIL
6 m³ kontejner - čistá stavební suť
6 m³ kontejner - čistá stavební suť

Kontejner na čistou stavební suť. Rozměry kontejneru 400x200x75 cm, max. nosnost 8 tun. Otvírací vrata pro snadnou nakládku.

DETAIL
8 m³ kontejner - domovní odpad
8 m³ kontejner - domovní odpad

Kontejner o rozměru 4x2x1 m je v vhodný na objemný, komunální, domovní a spalitelný odpad.

DETAIL
9 m³ kontejner - domovní odpad
9 m³ kontejner - domovní odpad

Kontejner o rozměru 4,3x2,25x1 m je v vhodný na objemný, komunální, domovní a spalitelný odpad

DETAIL
Chodníkový kontejner
Chodníkový kontejner

Praktický kontejner vhodný na chodník. Úzký profil nezasahuje do vozovky

DETAIL
Stavební suť s příměsí
Stavební suť s příměsí

Kontejner objem 3 až 6 m³ na netříděnou stavební suť

DETAIL
1 / 1

Kontejnery Liberec, kontejnery pro Liberecký kraj

Vážení zákazníci naše společnost nabízí kontejnery na mobilní sběr odpadů. Disponujeme širokou škálou kontejnerů o různých objemech. Kontejnery nabízíme nejen v Liberci, ale také za výhodnější ceny v Jablonci nad Nisou a Chrastavě. Dále také například ve městech Hrádek nad Nisou, Turnov, Semily a dalších obcích Libereckého kraje. Kontejnery jsou v současnosti nejpoužívanější technologií na svoz a následnou likvidaci odpadu ze staveb a vyklízení objektů.

Přistavení kontejnerů v závislosti na struktuře odpadu 

Společnost disponuje dostatečným počtem kontejnerů na odpad. Tyto kontejnery používáme ke svozům velkoobjemového domovního odpadu, svozům komunálního odpadu, odvozům čisté stavební suti a odvozům netříděné sutě.
Široká nabídka těchto kontejnerů navíc umožňuje zákazníkům přistavení jednotlivého kontejneru na odpad v závislosti na struktuře a velikosti likvidovaného odpadu. Například odvoz suti vyžaduje jiný kontejner než velkoobjemový komunální odpad.  Přistavování kontejnerů na míru umí výrazně ušetřit zákazníkovu peněženku. Nabídka kontejnerů na odpad  začíná u velikosti 3 m3 a končí u objemu kontejneru 13 m3. Dostatečný počet kontejnerů na odpady a naše bohaté zkušenosti z této oblasti jsou pro odběratele zárukou úspěšnosti i u tak náročných akcí, jako jsou například sběr odpadů z velkých staveb.

Operativní přistavení kontejnerů 

Naše společnost disponuje dostatečným počtem kontejnerových vozů, aby jsme uspokojili i naše nejnáročnější zákazníky. Všechna naše kontejnerová vozidla a kontejnery mají napojení na dispečerské pracoviště. V součinosti s GPS lokalizací a dispečerem máme velmi rychlé dojezdy k zakázce a minimální zpoždění na sjednaném čase.

Změna cen za likvidaci stavební suti

Vážení zákazníci, v posledních měsících došlo k uzavření recyklačních linek na recyklaci sutě. Odběrná místa reagovala od 1.12.2015 navýšením ceny výkupu suti. Proto jsme byli nuceni navýšit ceny paušálních plateb za kontejner.

 

Číma odpady s.r.o.
Londýnská 10/99
460 01 Liberec XI-Růžodol I

Telefon:(+420) 482 710 089
Mobil:(+420) 603 503 967
Fax:(+420) 482 712 394
E-mail:info@cimaliberec.cz

Číma odpady © All rights reserved

LIKVIDACE ODPADU
603 503 967

RYCHLE
EKOLOGICKY
PROFESIONÁLNĚ