Číma odpady s.r.o. Shozy na suť

Shozy na suť

Půjčovna shozů na stavební suť
Půjčovna shozů na stavební suť

Půjčovna shozů na stavební suť. Materiál plast, užitečná délka kusu 0,85 m, váha 8-9 kg. Shozy splňují přísná bezpečnostní kritéria. Jednoduchá manipulace, možnost dovozu a montáže na dům. 

DETAIL
1 / 1

Shozy na stavební suť - pronájem a zapůjčení shozů na stavební suť

Pro urychlení a ulehčení rekonstrukčních prací na stavbě ve vyšších patrech budov lze úspěšně použít shozy na suť. Nabízíme sestavu na shoz suti přesně na míru pro vaši stavbu. Navíc za skvělou cenu. Sestava na shoz suti je od renomovaného francouzského výrobce stavebních doplňků Haemmerlin.

Sestavy na shoz suti se snadnou montáží a demontáží

Základním prvkem shozů na suť Haemmerlin je shozový díl dlouhý 110 cm s užitnou délkou 85 cm. Hmotnost základního dílu činí 8 kg.

Shozové díly je možné velmi jednoduše pospojovat do sebe za pomoci řetízku a ok. Dle potřeby se i demontují. Spoje jsou jištěny jednoduchým bezpečnostním prvkem, který znemožňuje jejich rozpojení na stavbě.

Pro snadné a rychlé připevnění shozu na stavební suť k oknu slouží konstrukce určená k uchycení shozů do okna. Konstrukce je nastavitelná dle šířky zdi.

Práce ve více patrech zároveň

Součástí sestavy na shoz suti je také násypný díl se šířkou 110 cm. Násypný díl umožňuje vysypání stavební suti do shozu přímo ze stavebního kolečka.

Výsypný díl je univerzální a lze jej vložit i do mezipatra. Tím je umožněna práce ve více patrech zároveň.

Pevný, tichý a spolehlivý shoz na stavební suť

Shoz na stavební suť značky Haemmerlin je vyráběný pomocí vstřikování vysoko kvalitního polymeru polypropylenu do formy. Shoz na stavební suť je díky tomu lehký a při tom pevný.

Shoz na stavební suť je vybaven podélnými žebry, které zajišťují vysokou pevnost a odolnost shozu pro mechanické namáhání. Podélné žebrování také umožňuje tišší použití, než jiné plastové systémy na shoz stavební suti.

Nabízíme pronájem shozů na stavební suť pro Liberec, Jablonec nad Nisou a okolí. Sháníte pronájem shozu na stavební suť? Zavolejte k nám do Čímy a objednejte si sestavy na míru přímo pro Vaši stavbu.

Zásady používání shozů na stavební suť

Obecně platí, že skluz na stavební suť je nejlépe nastavit jako zcela vertikální. Pokud je to nutné, je možné shoz na stavební suť směrem k patě lešení mírně odklonit tak, aby se stavební suť sypala do přistaveného kontejneru rovnoměrné. Dolní konec shozu na stavební suť je nutné řádně zajistit lany.

Udržujte shoz na stavební suť v čistotě. Shledáte pak méně nepříjemné, pokud budete pravidelně čistit shoz na stavební suť v průběhu výpůjční doby, než čekat s mytím do konce. Na vyčištění shozu na stavební suť Vám postačí zahradní hadice a voda.

Pokud shoz na stavební suť právě nepoužíváte a zatím se nám ho nechystáte vrátit, uschovejte ho na nějaké bezpečné místo, kde bude shoz na stavební suť chráněný před zloději.

Během skladování držte skluz na stavební suť vždy ve vzpřímené poloze po celou dobu skladování. Předejdete tak jeho deformaci.

Uvědomte si, že je shoz na stavební suť určen pro přepravu stavební suti. Není určen pro přepravu kapalného nebo polo kapalného odpadu, odpadu žíravého, hořlavého, horkého a jiných nebezpečných látek. Pokud sháníte firmu na likvidaci odpadů, pak můžete využít naše služby z oblasti likvidace fekálií, vyvážení jímek a septiků.

Shoz na stavební suť také není určen pro velké, dlouhé, těžké předměty, jako jsou nosníky, trámy, lešení a podobně.

Shozy na stavební suť včetně montáže, dopravy a odvozu a likvidace stavební suti

Součástí našich služeb je i možnost nechat si od nás shoz na stavební suť na stavbě sestavit přesně na míru a dle požadavků a potřeb stavby. Objednejte si naše služby včetně dopravy, montáže a demontáže shozu na stavební suť. Nebudete muset nic řešit a navíc můžete ušetřit - viz slevy níže. Vše uděláme za Vás. Stačí si objednat z naší nabídky služeb níže přes Půjčovnu shozů na stavební suť.

Číma odpady s.r.o. nabízí také možnost přistavení kontejneru na stavební suť včetně odvozu kontejneru. Nabízíme jak odvoz a likvidaci čisté stavební sutě tak i odvoz a likvidaci stavební sutě netříděné. Kontejnery na stavební suť nabízíme v objemech 3, 4 nebo 6 m3 do 8 tun celkové hmotnosti.

Čistá stavební suť je vhodná k recyklaci. Do čisté stavební sutě patří cihly, beton, omítka, keramika, dlaždice, kameny, asfalt. Pokud nechcete, nebo nemůžete stavební suť třídit, nabízíme možnost odvozu stavební sutě netříděné. V netříděné stavební suti mohou být plasty, kabely, papíry či igelity do 25% celkového objemu stavební sutě.

Číma odpady s.r.o.
Londýnská 10/99
460 01 Liberec XI-Růžodol I

Telefon:(+420) 482 710 089
Mobil:(+420) 603 503 967
Fax:(+420) 482 712 394
E-mail:info@cimaliberec.cz

Číma odpady © All rights reserved

LIKVIDACE ODPADU
603 503 967

RYCHLE
EKOLOGICKY
PROFESIONÁLNĚ