Odvoz fekálií

Vyvezení a likvidace odpadů ze septiků, žump nebo čistíren.

Čištění fekálních jímek, ČOV a septiků pro Liberecký kraj

Vážení zákazníci naše společnost nabízí odvoz a likvidaci fekáliífekálních jímek, septiků, žump, ČOVLiberci, Chrastavě a za výhodných podmínek v Jablonci nad Nisou, Hodkovicích nad Mohelkou, Turnově a dalších městech Libereckého kraje. 
Disponujeme několika fekálními vozy, které jsou vybavená vykonou vývěvou  a hravě si poradí s Vaším odpadem ze septiků, žump, domovních ČOV. Potřebujete vyčistit  tukový lapol i zde máme pro vás řešení. 

Cena za vývoz fekálií  zahrnuje příjezd fekálního vozu, vyčerpání do 30 minut obsahu jímky, septiku, žumpy, odjezd fekálního vozu, likvidace fekálií na ČOV, hlášení o nakládání s odpadem. V případě, že septik nebyl delší dobu vyvážen a fekálie jsou příliš husté je celková cena za vývoz fekálií navýšena o poměrnou část za dobu sání nad 30minut. V  celkové ceně je zahrnuto použití hadic do délky 30 m od vozu k septiku, jímce, žumpě. Pokud je potřeba delších hadic je určen příplatek dle ceníku. K vývozu septiku, fekální jímky, žumpy používáme vozidla o objemu 4m3, 7m3, 10m3. V případě, že vozidlo není plné zaplatíte vždy za skutečné odčerpané množství fekálií.

Vývoz fekálních jímek o víkendu

Po předchozí dohodě a objednání na dispečinku máme pro vás sobotu od 7 do 13hodin omezenou kapacitu na vývoz septiku, žumpfekálií. V případě, že není tato služba dohodnuta včas je počítáno jako výjezd k havárii.

Havarijní služba na odvoz a likvidaci fekálií

Nastala havárie? Fekálie Vám tečou po dvoře? I pro tuto situaci máme havarijní službu mimo pracovní dobu na telefoním čísle 603 503 967. Na místo k Vám dorazíme většinou do 2hodin od zavolání a dle dohody. Musíme však dodržovat bezpečnostní  přestávky řidičů a v případě vyčerpání kapacity je nutné počkat do následujícího pracovního dne. V případě dojezdu mimo pracovní dobu je nutno počítat s příplatkem dle ceníku. 

 Septik Vám vyvezeme kompletně, kvalitně a hlavně legálně

ČÍMA odpady s.r.o.